KONST / Litografier / Färglitografi 14953242
nr 1495 3242
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
3 st, Stockholmsmotiv. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x68-67x77 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:19:18
100 kr
150 kr
200 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm